Zdravotná sestra

Miesto práce: Martin

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, Špecifikácia pracovného miesta “Pomocný pracovník v zdravotníctve¨

Kvalifikačné požiadavky: stredne odborné vzdelanie s maturitou, prax v odbore vítaná

fyzická zdatnosť, psychická odolnosť, samostatnosť a zodpovednosť

kultivované vystupovanie, morálna bezúhonnosť

Pracovná náplň:

práca v nepretržitej prevádzke,

pomocné práce pri starostlivosti o chorých na lôžkových oddeleniach,

prevoz pacientov na odborné vyšetrenia,

hygienická starostlivosť o pacientov vrátane úpravy lôžka,

výmena posteľnej bielizne,

osobného prádla, polohovanie pacientov,

podávanie stravy,

manipulácia s bielizňou,

manipulácia s biologickým materiálom

Špecifikácia pracovného miesta “Zdravotnícky pracovník – sestra¨

Kvalifikačné požiadavky:

stredoškolské vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, resp. uznávané vzdelanie pre povolanie SESTRY v EU,

minimálne 3 roky ošetrovateľskej praxe na odd. Neurológie, kardiochirurgie, internom odd.

komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacienta na lôžkovom oddelení,

podávanie liekov, injekcií, infúzií,

odber biologického materiálu,

monitoring vitálnych funkcií,

spolupráca s lekárom pri zákrokoch a vyšetreniach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

Základná zložka mzdy „sestry“ v 1. stupni podľa časovej postupnosti UNM je vo výške 952,- €

Základná zložka mzdy „praktickej sestry“ je vo výške 840,79 €

Zamestnancovi môžu byť priznané ďalšie zložky mzdy ako sú:

osobné ohodnotenie, ktorého výška je diferencovaná podľa náročnosti pracoviska

príplatok za sťažený výkon práce vo výške 116,- €, ktorý je rozhodnutím RÚVZ priznaný len na určitých pracoviskách.

Ostatné príplatky:

príplatok v noci (nočná práca, ktorá je vykonávaná v čase od 22.00-6.00 hod.) je vo výške 1,96 €/hod.

mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu je vo výške 3,56 €/hod.

príplatok vo sviatok je 100% z priem. hodinovej mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity:

prácu v akreditovanom, modernom a prosperujúcom zdravotníckom zariadení

odmeňovanie podľa počtu odpracovaných rokov u sestier – časové postupy

osobné ohodnotenie

možnosť sústavného vzdelávania a odborného rastu

ubytovanie za zvýhodnené ceny

sociálny program – kúpeľné pobyty, poznávacie zájazdy, odmeny pri životných jubileách, príspevok na stravu, príspevok na dopravu, sociálna výpomoc

adaptáciu nových zamestnancov

5 dní dovolenky navyše

valorizáciu miezd

Kandidátovi nesmú chýbať komunikačné zručnosti, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore. Mal by mať zmysel pre zodpovednosť, mal by byť schopný samostatne a efektívne riešiť kritické situácie. Flexibilný, s aktívnym prístupom a schopnosťou určiť si priority.

Znalosť slovenského jazyka je výhodou.

UBYTOVANIE:

Našim zamestnancom ubytovaných v našich priestoroch (slobodáreň UNM) poskytujeme 50 % zľavu z cenníka.

Výška nájmu už po zľave je nasledovná:

60,- €/mesiac – 2 osoby na izbe

111,- €/mesiac – 1 osoba na izbe